لوگو ایران کانادا

موسسه آموزش عالی آزاد ایکاد ( ایران و کانادا )

با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

بهترین آموزشگاه تافل در تهران 🤩 آموزش تافل از مبتدی در موسسه ایران کانادا

4.5/5 – (61 امتیاز)

آموزشگاه تافل

در بهترین آموزشگاه تافل کشور، کلاس‌های آمادگی امتحان تافل (TOEFL IBT) با توجه به استانداردهای بین‌المللی، یک دوره جامع و کامل را در بر می‌گیرد. این دوره شامل تمامی مهارت‌های گوش دادن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن است که در آزمون تافل بسیار اهمیت دارند.

در این آموزشگاه، بهترین و مجرب‌ترین اساتید در حوزه آموزش زبان مشغول به تدریس هستند. زبان‌آموزانی که از سطح میانی وارد این دوره می‌شوند، با طی کردن 48 جلسه آمادگی لازم برای آزمون تافل را به دست خواهند آورد. در این دوره، علاوه بر تدریس مباحث مربوط به آزمون، تکنیک‌ها و روش‌های موثر برای بهبود نمره تافل به زبان‌آموزان آموزش داده می‌شود.

برای شروع، متقاضیان تست‌های شبیه‌سازی شده تافل را در چهار مهارت اصلی آزمون انجام می‌دهند. سپس با ارزیابی دقیق و تحلیل نتایج، به آموزش نقاط ضعف هر زبان‌آموز پرداخته می‌شود. به صورت کتبی، ایرادات زبان‌آموزان در هر مهارت تحلیل شده و راهکارهای بهبود برای آن‌ها ارائه می‌شود.


در این آموزشگاه، بعد از اتمام دوره، متقاضیان مجدداً ارزیابی می‌شوند تا مشکلات باقی‌مانده را برطرف نمایند. هدف از این روند، بهبود و کامل شدن مهارت‌های زبانی و افزایش بازدهی در آزمون تافل است. تیم آموزشی در این آموزشگاه با اهمیت بالایی به رفع مشکلات و نیازهای هر زبان‌آموز پرداخته و آموزشی فردی و خصوصی را ارائه می‌دهد.

زمان یادگیری دوره آموزشی TOEFL
  • TOEFL IBT
  • جزوات ایران کانادا
مخاطبین کلاس آموزش TOEFL

افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند ویا جهت ارتقا شغلی نیاز به این مدرک دارن.

زمان یادگیری دوره تافل

1 ماه تا 1 سال (بستگی به دانش متقاضی دارد)

آزمون دوره آموزشی تافل

آزمون تافل به دو صورت کاغذی (PBT)و اینترنتی (IBT) برگزار می گردید اما در حال حاضر فقط آزمون اینترنتیTOEFL-IBT برگزار می گردد.