موسسه آموزش عالی آزاد ایکاد ( ایران و کانادا )

با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دوره های TOEFL

4.7/5 – (48 امتیاز)

TOEFL در موسسه ایران کانادا

کلاس های آمادگی امتحان TOEFL IBT در ایران کانادا شامل حدود 300 ساعت آموزشی پس از مقطع Intermediate بین المللی بوده و آمادگی در هر چهار مهارت : (Listening ،Reading ، Speaking و Writing) را شامل میشود .در این دوره که از بهترین و مجرب ترین اساتید کشور در امر آموزش زبان استفاده شده  زبان آموزان از مقطع میانی وارد شده و طی مدت 11/5 ماه برای امتحان بین المللی تافل ( TOEFL IBT ) آماده میشوند . درابتدا از متقاضیان چهار مهارت اصلی آزمون شبیه سازی شده TOEFL تست می شود و پس از ارزیابی و تجزیه و تحلیل به آموزش نقاط ضعف پرداخته میشود . در نهایت ایرادات زبان آموزان در هر مهارت تحلیل می گردد و به صورت مکتوب جهت بازدهی بیشتر ارئه می شود.متقاضیان مجددا ارزیابی شده و به رفع اشکالات بر جای مانده اقدام می شود در پایان هر بخش ( صحبت کردن ،خواندن ، شنیداری  و نگارش ) یک آزمون کامل از تمام ریز مهارت های آن بخش برگزار شده و اقدام به رفع مشکلات متقاضیان  میشود .این دوره به صورت ترمیک و یا خصوصی در ایران کانادا برگزار می گردد .

دوره تافل IBT

بر اساس کتاب آمادگی امتحان TOEFL IBT انتشارات BARRON’s دوره شامل 108 ساعت آمادگی جهت انجام چهار مهارت میباشد که تقریبا هر مهارت 27 ساعت را در بر خواهد گرفت .

برای متقاضیان آزمون TOEFL IBT در ایران بر اساس تجربه تعداد 50 ساعت آموزش برای هر مهارت را پیشنهاد می نماییم که متقاضی می تواند بعد از اتمام دوره Prefirst وارد کلاس های TOEFL شود.

1 – به صورت ترمیک کلاس های TOEFL در 2 ترم (هرترم 27 ساعت) برگزار می شود.به صورت خصوصی 30 جلسه ،(هر جلسه 1 ساعت و 30 دقیقه ) می باشد.

متقاضیان قبل از شرکت در دوره های TOEFL با کارشناسان ما نمره مدنظرشان را مطرح می کنند و طبق بازه زمانی که متقاضی مشخص می کند کارشناسان ما پیشنهاد کلاس خصوصی یا گروهی را می دهند.اگر دانش زبان عمومی متقاضی در حد شرکت در دوره های TOEFL باشد، می توانند در 2 ترم (هرترم 27 ساعت) در کلاس ها شرکت نمایند.

منابع دوره آموزشی TOEFL

 کتاب TOEFL IBT + جزوات ایران کانادا 

مخاطبین دوره آموزشی TOEFL

افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند ویا جهت ارتقا شغلی نیاز به این مدرک دارند.

زمان یادگیری دوره آموزشی TOEFL

1 ماه تا 1 سال (بستگی به دانش متقاضی دارد)

آزمون دوره آموزشی TOEFL

آزمون تافل به دو صورت کاغذی (PBT)و اینترنتی (IBT) برگزار می گردید اما در حال حاضر فقط آزمون اینترنتی (TOEFL-IBT )برگزار می گردد.