لوگو ایران کانادا

موسسه آموزش عالی آزاد ایکاد ( ایران و کانادا )

با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

4.9/5 – (35 امتیاز)

زبان روسی در موسسه ایران کانادا

 

زبان روسی به گروه هندی اروپایی تعلق دارد. پرگوینده ترین زبان اروپا ، هشتمین زبان پرگوینده جهان است و جز زبان های اسلاوی به شمار می آید و با خط سیریلیک نوشته وخوانده می شود.زبان روسی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد و بصورت گسترده درکشورهای اوکراین،گرجستان،ارمنستان،جمهوری آذربایجان،تاجیکستان،ازبکستان،ترکمنستان تکلم می شود. زبان روسی به عنوان زبان بین المللی میان فضانوردان مورد استفاده قرار می گیرد ، این موضوع به خاطر این است که روسیه از کشورهای پیشتاز در عرصه هوا و فضا به شمار می رود و حضور موثری در ایستگاه فضایی بین المللی دارد.

ویژگی های زبان روسی:

الفبای زبان روسی یا الفبای سیریلیک ( Cyrillic ) از 33 حرف تشکیل شده است که شامل: ۱۰ مصوّت (یعنی حروفی که برای تلفظ‌شان از حنجره و تا حدودی لب‌ها کمک گرفته می‌شود. ) ، ۲۱ صامت ( یعنی حروفی که به کمک زبان با لب یا دندان یا کام ادا می‌شوند ) و ۲ علامت دیگر به نام علامت نرمی و علامت سختی به‌ ترتیب  ь  و  ъ می باشد.الفبای روسی مورداستفاده اکثر کشورهای بلوک شرق و کمک به خواندن متون زبان تاجیکی میباشد.

آموزش زبان روسی در موسسه ایران کانادا در دوسطح کودکان ، بزرگسالان برگزار می شود.

دوره های زبان روسی در ایران کانادا عبارتند از:

1-مبتدی(начальный уровень)

2-متوسط (средний уровень)

3-پیشرفته (продвинутый уровень)

سیستم آموزشی ایران کانادا

سیستم آموزشی ایران کانادا تاکید بر 4 مهارت اصلی خواندن ، آواشناسی ، مکالمه و گرامر (грамматика ، говорение ،  аудирование ، чтение ) دارد.تسلط  داشتن به این چهار مهارت کمک بزرگی به زبان آموز می کند که خود را به ابزار کارآمد زبان روسی مجهز نماید.سیستم زبان روسی موسسه ایران کانادا با متدهای جدید آموزش زبان روسی مطابقت دارد و زبان آموز را برای سنجش آزمون های متداول زبان روسی آماده می کند.

 

منابع دوره آموزشی زبان روسی

  • Jili Bili
  • جزوات ایران کانادا

 

 

مخاطبین دوره آموزشی زبان روسی

افرادی که علاقه مند به فراگیری زبان روسی می باشند ، قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کشورهای روس زبان را دارند.

 

زمان یادگیری دوره آموزشی زبان روسی

زمان یادگیری بسته به هدف زبان آموز و نوع کلاسی که انتخاب می کند متفاوت می باشد.

 

آزمون دوره آموزشی زبان روسی

به دو صورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد.