لوگو ایران کانادا

موسسه آموزش عالی آزاد ایکاد ( ایران و کانادا )

با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی نوجوانان در تهران 🤩موسسه زبان ایران کانادا

4.6/5 – (36 امتیاز)

آموزشگاه ایران کانادا، با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای آکادمیک و مراکز معتبر بین‌المللی در انگلستان و آمریکای شمالی، برای فرزندان شما آموزش‌هایی را پیش‌بینی نموده است. سیستم آموزش زبان انگلیسی نوجوانان ایران کانادا تاکید بر هر چهار مهارت اصلی (Speaking، Writing، Listening، Reading) دارد. تسلط بر داشتن این چهار مهارت کمک بزرگی به زبان‌آموز می‌کند تا خود را به ابزار کارآمد زبان مجهز نماید. سیستم آموزشی ایران کانادا برای نوجوانان به دو صورت ترمیک فشرده می‌باشد. سیستم آموزشی ترمیک آموزشگاه زبان انگلیسی نوجوانان ایران کانادا به صورت سه روز در هفته یا دو روز در هفته و پنج‌شنبه‌ها است

سیستم آموزش زبان انگلیسی نوجوانان بصورت ترمیک:

سیستم ترمیک به  صورت حضوری وآنلاین برگزار میشود

دوره های حضوری زبان انگلیسی نوجوانان:

 روزهای زوج: 13 جلسه ،هر جلسه 1 ساعت و 45 دقیقه 

 روزهای یکشنبه و سه شنبه: 10 جلسه ،هر جلسه 2 ساعت و 15 دقیقه

روز های پنجشبه یا جمعه: 5جلسه،هر جلسه 4 ساعت و نیم

دوره های آنلاین زبان انگلیسی نوجوانان:

 روزهای زوج: 13 جلسه، هر جلسه 1 ساعت و 45 دقیقه

روزهای یکشنبه و سه‌شنبه: 10 جلسه، هر جلسه 2 ساعت و 15 دقیقه

در مجموع هر ترم آموزشی یک ماه است. هدف از کوتاه‌سازی ترم‌ها، بالا بردن بهره‌وری و همچنین رفع اشکال سریع زبان‌آموزان است. همچنین ساعت برگزاری برای نوجوانان در سال تحصیلی بعدازظهرها می‌باشد تا زبان‌آموز بتواند به مباحث تحصیلی خود هم رسیدگی کند.

دوره‌های نوجوانان شامل 7 کتاب می‌باشد که هر کتاب در 6 الی 7 ترم تدریس می‌شود. در این دوره، به روزترین کتاب‌های تینیجر (Prepare) کار می‌شود و متقاضیان می‌توانند موضوعات مربوط به سطح خودشان را مطالعه کنند و پیرامون لغات، اصطلاحات کاربردی و موضوعات روزمره مرتبط با سن و سطحشان دانش زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند. کلاس‌های نوجوان هم به صورت آنلاین و هم حضوری برگزار می‌شود.

همچنین، مرکز آموزش ایران کانادا برای آن دسته از افرادی که تمایل به شرکت در کلاس‌های حضوری ندارند و یا ساکن تهران نیستند، کلاس‌ها را به صورت آنلاین برگزار می‌نماید.

مزایای دوره ترمیک آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

 » انسجام در دوره ها

» امکان یاد گیری مطابق با استاندارهای بین المللی

» اساتید متخصص در حوزه زبان

» برگزاری امتحانات بین المللی کمبریج

سنجش در موسسه آموزشی ایران کانادا

به منظور جلوگیری از تضییع حقوق فراگیران و ارتقاء کیفیت آموزش، موسسه ایران کانادا به صورت سازماندهی نظام‌مند عمل کرده است. همچنین، موسسه ایران کانادا برنامه‌ریزی کرده است تا در تمامی ترم‌ها، امتحانات دانشگاه کمبریج برای نوجوانان برگزار شود. از این رو، انتخاب منابع آموزشی براساس نظام جامع آموزشی زبان عمومی دانشگاه کمبریج صورت گرفته و تمامی سوالات پایان ترم براساس همین استاندارد تدوین شده است.

علاوه بر این، زبان‌آموزان ایران کانادا در هر سطح می‌توانند پس از اتمام سطح مورد نظر، در آزمون مربوط به آن سطح که توسط یکی از 6 نماینده معتبر دانشگاه کمبریج در ایران برگزار می‌شود، شرکت کنند. قبل از شرکت در هر یک از آزمون‌های بین‌المللی، زبان‌آموزان می‌توانند در دوره‌های آمادگی امتحانات که تحت عنوان Bridge Course برگزار می‌شوند، شرکت کرده و توانایی زبانی خود را به حداکثر برسانند. تدریس این دوره‌ها تنها توسط اساتید با سابقه و نخبه مرکز انجام می‌شود.

منابع دوره آموزشی زبان انگلیسی نوجوانان

                                                                                             PREPARE «

مخاطبین دوره آموزش زبان نوجوانان

زبان آموزان 13 الی 18 سال

زمان یادگیری دوره آموزشی نوجوانان

بازه زمان یادگیری نوجوانان بستگی به این دارد که از چه سنی در کلاس ها ثبت نام می نمایند . قبلا مطالعه زبان انگلیسی داشتند یا خیر و ….

افرادی که سنشان ۱۳ سال است و به تازگی قصد فراگیری زبان انگلیسی را دارند می توانند طی۲.۵ سال از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسند.

آزمون کلاس آموزش زبان انگلیسی

آزمون‌ها بر اساس سطح زبان‌آموزان متفاوت هستند. زبان‌آموزان پس از پایان دوره‌های PREPARE می‌توانند در آزمون بین‌المللی کمبریج شرکت کرده و مدرک معتبر و تاییدشده از دانشگاه دریافت کنند. این مدارک بین‌المللی توسط همه‌ی دانشگاه‌ها قبول می‌شوند و دارای تاریخ انقضا نمی‌باشند. متقاضی می‌تواند در هر زمانی که تمایل داشته باشد این مدرک را جهت اثبات دانش زبان خود ارائه دهد. همچنین، زبان‌آموزان پس از موفقیت در آزمون‌های MOCK مرکز آموزش ایران کانادا، مدرک تاییدشده از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت می‌کنند.