موسسه آموزش عالی آزاد ایکاد ( ایران و کانادا )

با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

4.9/5 – (30 امتیاز)

سیستم آموزشی نوجوانان ایران کانادا 

نوجوانان نسل پویا و آینده سازان جامعه هستند که در دوره تکوین شخصیت و شکل گیری زندگی خود می باشند . زمینه های تربیتی ، استعداد و فراگیری شایسته ایجاب می نماید که شرایط رشد ، تکامل و موفقیت در هر فرایند آموزشی مرتبط با نوجوانان پیش بینی شود.آموزش موثر ، متنوع و جذاب از یک سو و گسترش افق دید ، آموزش های مدرن و شخصیت ساز برای عرصه های بعدی آموزشی و مقاطع تحصیلی عالی نقش اساسی در پرورش و تربیت نسل جدید و جوانان عزیز را دارد . موسسه ایران کانادا با بهره گیری از آخرین دستاوردهای آکادمیک و مراکز معتبر بین اللملی در انگلستان و آمریکای شمالی برای فرزندان شما آموزش هایی را پیش بینی نموده است.سیستم اموزشی ایران کانادا تاکید بر هر 4 مهارت اصلی (Speaking،Writing،Listening،Reading)دارد.تسلط بر داشتن این 4 مهارت کمک بزرگی به زبان آموز می کند که خود را به ابزار کار آمد زبان مجهز نماید. سیستم آموزشی ایران کانادا برای نوجوانان به دو صورت ترمیک فشرده می باشد. سیستم آموزشی ترمیک نوجوانان ایران کانادا به صورت سه روز در هفته یا دوروز در هفته و پنج شنبه ها است.

سیستم آموزشی ترمیک:

سیستم ترمیک به  صورت حضوری وآنلاین برگزار میشود

دوره های حضوری:

 روزهای زوج: 13 جلسه ،هر جلسه 1 ساعت و 45 دقیقه 

 روزهای یکشنبه و سه شنبه: 10 جلسه ،هر جلسه 2 ساعت و 15 دقیقه

روز های پنجشبه یا جمعه: 5جلسه،هر جلسه 4 ساعت و نیم

دوره های آنلاین:

 روز های زوج:13جلسه، هر جلسه 1ساعت و 45دقیقه

 روز های یکشنبه و سه شنبه:10جلسه، هر جلسه 2ساعت و 15 دقیقه

 در مجموع هر ترم آموزشی یک ماه است. هدف از کوتاه سازی ترم ها بالا بردن بهره وری و همچنین رفع اشکال سریع زبان آموزان است . همچنین ساعت برگزاری برای نوجوانان در سال تحصیلی بعدازظهرها می باشد تا زبان آموز بتواند به مباحث تحصیلی خود هم رسیدگی کند.

دوره های نوجوانان شامل 7 کتاب می باشد که هر کتاب در 6 الی 7 ترم تدریس می شود. در این دوره به روزترین کتاب های تینیجر (prepare) کار می شود و متقاضیان می توانند موضوعات مربوط به سطح خودشان را مطالع کنند و پیرامون لغات ، اصطلاحلات کاربردی و موضوعات روزمره مرتبط با سن و سطحشان دانش زبان انگلیسی خود را تقویت نمایند.
کلاس های نوجوان هم به صورت آنلاین و هم حضوری برگزار می گردد.

همچنین مرکز آموزش ایران کانادا برای آن دسته از افرادی که تمایل به شرکت در کلاس های حضوری ندارند و یا ساکن تهران نیستند کلاس ها را به صورت آنلاین برگزار می نماید.

مزایای دوره ترمیک

 » انسجام در دوره ها

» امکان یاد گیری مطابق با استاندارهای بین المللی

» اساتید متخصص در حوزه زبان

» برگزاری امتحانات بین المللی کمبریج

سنجش در موسسه آموزشی ایران کانادا

به منظور جلوگیری از تضییع حقوق فراگیران و ارتقاء کیفیت آموزش ایران کانادا به صورت نظام مند سازماندهی شده است.همچنین موسسه ایران کانادا امتحانات دانشگاه کمبریج در کلیه ی ترم ها برای نوجوانان برنامه ریزی نموده است ، از این رو انتخاب منابع آموزشی براساس نظام جامع آموزشی زبان عمومی دانشگاه کمبریج صورت گرفته است و کلیه سوالات پایان ترم ما نیز براساس همین استاندارد تدوین شده است .علاوه براین زبان آموزان ایران کانادا در هر سطح پس از اتمام سطح مورد نظرمی توانند در آزمون مربوط آن سطح که توسط یکی از 6 نماینده ی معتبر دانشگاه کمبریج در ایران به عمل  می آید شرکت نمایند.تمامی زبان آموزان پیش از شرکت در هر یک از آزمون های بین اللملی فوق می توانند در دوره های آمادگی امتحانات که تحت عنوان Bridge Course برگزار می شوند شرکت کرده و توانایی زبانی خود را به حداکثر برسانند.تدریس این دوره ها صرفا برعهده ی اساتید با سابقه و نخبه مرکز است.

 

منابع دوره آموزشی نوجوانان

                                                                                             PREPARE «

 

 

مخاطبین دوره آموزشی نوجوانان

زبان آموزان 13 الی 18 سال

 

زمان یادگیری دوره آموزشی نوجوانان

بازه زمان یادگیری نوجوانان بستگی به این دارد که از چه سنی در کلاس ها ثبت نام می نمایند . قبلا مطالعه زبان انگلیسی داشتند یا خیر و ….

افرادی که سنشان ۱۳ سال است و به تازگی قصد فراگیری زبان انگلیسی را دارند می توانند طی۲.۵ سال از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسند.

 

آزمون دوره آموزشی نوجوانان

ازمون ها بر اساس سطح زبان آموز متفاوت می باشد. زبان آموزان پس از پایان دوره های PREPARE می تواننددر آزمون بین المللی کمبریج شرکت نمایند و مدرک معتبر و مورد تایید از دانشگاه را دریافت نمایند. این مدارک بین المللی مورد تایید کلیه ی دانشگاه ها  و فاقد تاریخ انقضا می باشد . متقاضی می تواند در هر زمان که تمایل داشته باشد این مدرک را جهت اثبات دانش زبان خود ارائه دهد.همچنین زبان آموزان می توانند پس از موفقیت در آزمون های MOCK مرکز آموزش ایران کانادا مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت نمایند.